Režisér Thora vysvětlil změnu Odinovy smrti, ve falešném scénáři oživil Tonyho Starka

11. 4. 2020 8 756×22 světlý/tmavý vzhled

Režisér Taika Waititi  , který natočil populární snímek Thor: Ragnarok 82 %, vysvětlil změnu scény Odinovy smrti. Všeotec totiž původně zemřel v New Yorku, kde ho zabila Hela. Finální verze snímku nicméně děj výrazně pozměnila. Odin naposledy vydechl v Norsku a Hela se dostala zpátky do světa právě teprve po jeho skonu.

Foto: Falcon

Podle Waititiho prý testovací publika nereagovala příliš dobře, když viděla Odina umírat vedle popelnic. Zasazení do Norska zase umožnilo tvůrcům připravit půdu pro týmovku Avengers: Endgame 84 %, kde se v severské zemi usídlí uprchlíci z Asgardu.

Nejlepší Iron Manovy momenty. Připomeňte si, jak šel čas s Tonym Starkem ve vesmíru Marvelu

Waititi mimochodem během livestreamu odhalil koncept pro nadcházející snímek Thor: Love and Thunder  , který ukazuje právě norský Nový Asgard. Mrknout na něj můžete například na serveru Screen Rant. I přes nízkou obrazovou kvalitu jde znát, že se sídlo od Endgame poněkud rozrostlo.

Jen žertem pak režisér ukázal falešnou stránku ze scénáře čtvrtého Thora. Hlavní hrdina má podle ní potkat živého Tonyho Starka, který prý přežil díky vědě. Vrátil se ale prý i arcipadouch Thanos, takže je potřeba sestavit nový tým Avengerers, který se bude mstít ještě víc než v minulosti.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: