Harry Potter: Jak nakonec dopadl Lucius Malfoy? Herec Jason Isaacs má vlastní teorii

12. 4. 2020 6 202×16 světlý/tmavý vzhled

Herec Jason Isaacs   nedávno poskytl rozhovor serveru Syfy Wire, v němž zavzpomínal na svou postavu padoucha Luciuse Malfoye ze série Harry Potter. Prozradil mimo jiné, jak podle něj Lucius dopadl po konci sedmého dílu populární kouzelnické série. Dříve vlivného intrikána Malfoye prý nečekal žádný příjemný osud.

Foto: Warner Bros.

Čaroděj upadl v nemilost lorda Voldemorta poté, co selhal ve svém úkolu získat proroctví z Ministerstva kouzel v závěru pátého dílu 80 %. Lucius přišel o hůlku i o respekt ostatních smrtijedů, chodil se strništěm a červenýma očima a také podle Isaacse hodně pil. V sedmém díle mu pak konečně došlo, že prohrál. Pokud by vyhrál Voldemort, byl by Malfoy stále v nepřízni a v případě porážky Pána zla by také přišel o většinu své moci.

Zaslouží si víc lásky. Deset filmových a seriálových postav, které možná neprávem podceňujete

To se nakonec samozřejmě stalo a Lucius se pak podle herce stal jen stínem svého dřívějšího já. Isaacs předpokládá, že Malfoy ztratil všechen zbývající respekt své manželky a svého syna. Jeho peníze ho sice zachránily před nejhorším, společnost ho však vyvrhla a Lucius se prý ve svém sídle upil k smrti. Nic jiného si prý nezasloužil.

Z divadelní hry Prokleté dítě sice víme, že byl Lucius Malfoy naživu ještě dlouhé roky po Voldemortově pádu, i tak má ale Isaacsova teorie něco do sebe.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: