Star Wars: Daisy Ridley prozradila, jak odlišně vnímala reakce fanoušků na Vzestup Skywalkera

12. 4. 2020 4 896×1116 světlý/tmavý vzhled

Daisy Ridley   tento týden oslavila osmadvacáté narozeniny a k jejich oslavě vyšel i zajímavý rozhovor. V rámci sequel trilogie nám tato herečka představila hlavní protagonistku Rey, která byla fanoušky hodnocena od prvního dne stejně jako samotné filmy. A jak to tak ve světě fanoušků Star Wars už bývá, po celou dobu šlo o střet dvou hlavních pohledů.

Foto: Disney

Asi každý si je vědom toho, že aktuální trilogie nedopadla dle očekávání Disney. V případě Vzestupu Skywalkera 63 % se ale podle Daisy něco změnilo a negativní názory tentokrát vnímala mnohem více, než tomu bylo u předešlých Epizod, což řekla i v rámci podcastu DragCast.

Popravdě se to měnilo film od filmu, zhruba 98% toho byla úžasných, ale tenhle poslední snímek byl komplikovaný. Leden nebyl moc hezký. Byl divný a já si připadala, jako že všechna ta láska, kterou jsme dostávali z počátku, najednou zmizela. Tento týden jsem viděla ten dokumentární film o filmu a ten je opravdu naplněn láskou.

Myslím, že je celkem složité, když jste součástí něčeho, co je tak moc naplněno láskou a pak se lidé… každý má právo na to nemít něco rád, ale přijde mi, že se to nějak změnilo. Myslím, že nejvíc za to mohou sociální sítě.

Ridley pak pokračovala tím, že „lidé obecně na sociálních sítích sdílejí opravdu mnohé a konverzace jsou tak veřejnější,“ než tomu bylo předtím. Své názory na filmy jsme totiž sdíleli s ostatními vždy, jen to nebylo na veřejných fórech a zdech Facebooku či Twitteru, ale v hospodách, čajovnách a kancelářích.

Odhalený koncept ukazuje, že blesky nemusely být jediným projevem temné strany z rukou Rey

Každá z Epizod sequel trilogie dostala nějakou ránu z rukou fanoušků, ale je pravda, že jen Vzestup Skywalkera zklamal i mnohé z těch, co si užívali předešlé části této trilogie. V tuto chvíli nás ale čeká cesta do nové éry, která bude s největší pravděpodobností zastoupena seriály na jedné straně a Vrcholnou republikou na té druhé.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: