Přátelé: Speciální epizoda se nám opět vzdaluje. Dočkáme se jí vůbec někdy?

13. 4. 2020 5 180×20 světlý/tmavý vzhled

Služba HBO Max bude spuštěna v průběhu května 2020, ale přijde minimálně o jednu exkluzivitu, kterou původně slibovala k prvnímu dni. Aktuální epidemie koronaviru si tedy vyžádala další televizní oběť, kterou se tentokrát stal seriál Přátelé 89 %.

Foto: Warner Bros.

Podle portálu The Hollywood Reporter bylo natáčení speciálního dílu plánováno na 23. a 24. dubna. Studio Warner Bros. je ale momentálně uzavřeno, takže nemůže proběhnout ani práce na znovushledání hlavních postav a tvůrců tohoto ikonického sitcomu. HBO Max k tomu pak vydalo následující prohlášení:

Jak už bylo dříve oznámeno, produkce je odložena kvůli epidemii koronaviru. To znamená, že tento speciál nebude dostupný při spuštění. Určitě ale dorazí! Jak herci, tak tvůrci se velmi těší na plánovanou produkci, protože půjde o jejich první kompletní shledání od ukončení původního seriálu. Navíc k němu dojde i na původní scéně.

Máme mnoho různých překvapení a několik vzácných záběrů ze zákulisí, které s vámi chtějí sdílet. Budeme vás informovat jakmile budeme mít něco hmatatelného a jakmile budeme znát den premiéry.

Teorie velkého třesku: Co dělají herci hlavních postav po skončení tohoto seriálu?

Tento projekt byl oficiálně potvrzen v únoru 2020, první náznaky se ale objevily už koncem minulého roku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: