Avengers: Uvidíme v některém z dalších filmů postavu War Machine?

13. 4. 2020 3 578×1522 světlý/tmavý vzhled

Avengers: Endgame 83 % nejspíš byl posledním filmem, kde jsme mohli vidět Dona Cheadla   v roli ikonického War Machina alias Iron Patriota. Hercův kontrakt byl totiž naplněn a v tuto chvíli nebyl oznámen žádný film, kde by bylo nutné mít tuto postavu na scéně.

Foto: Disney

Celkově se Don upsal k šesti filmům. Jeho cesta světem MCU začala s druhým Iron Manam 73 %, kde převzal tuto roli po Terrencovi Howardovi  . Mimo sérii Iron Mana se tato postava nikde nedočkala opravdu výrazné role, nejsilnější moment ale přišel ve filmu Captain America: Občanská válka 78 %, kde jeho havárie byla jedním z hlavních důvodů, proč ustaly boje mezi Avengery.

S koncem příběhu Tonyho Starka je ale velmi pravděpodobné, že skončil i příběh pro něj a Pepper. Obě tyto postavy sice přežily události Endgamu a Pepper si rozhodně svůj nový oblek oblíbila, ale pravděpodobně se nyní stane mámou na plný úvazek.

Thor: Taika Waititi se vyjádřil k tomu, jak to vidí s postavou Beta Ray Billa. Dočkáme se ho vůbec?

I přesto je ale možné, že obě tyto postavy ještě uvidíme, stejně tak se objevilo několik zpráv o tom, že by se v Black Widow   měl objevit Iron Man. Jestli se tak ale opravdu stane se nedozvíme dříve, jak s vydáním tohoto filmu. A jak jste si postavu War Machina oblíbili vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (15 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: