Star Wars: Cassian Andor čelí výzvám ze všech stran. Kolik se toho stihlo vytvořit před karanténou?

13. 4. 2020 1 708×56 světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie rozhodně nepatří mezi nejjednodušší místa k žití a zdá se, že ani práce na příbězích z tohoto světa není zrovna procházkou v růžové zahradě. A určitě tomu nepomáhá ani aktuální situace způsobená epidemií koronaviru. Jak to tedy vypadá s přípravami seriálu o Cassianu Andorovi  ?

Foto: Falcon

V minulosti nás už Diego Luna   informoval o tom, že podobně jako tomu bylo s Rogue One 78 %, i zde tvůrci čelí výzvě v podobě toho, že fanoušci vědí, jak má příběh dopadnout. Tudíž se nemohou spoléhat na klasické vyprávěcí techniky. Jakým způsobem to vyřeší si ale musíme počkat, protože natáčení ještě neodstartovalo a nějakou dobu tomu tak zůstane.

Co se týče předprodukce, tak tam je to o něco málo lepší. Nejvíce toho zatím prozradil Neal Scanlan, který má ve svých rukou práci na speciálních efektech. Ten portálu Comic Book Movie řekl, že zatím měli šest plnohodnotných týdnů příprav a momentálně se snaží pokračovat alespoň z domova.

Fyzické scény a kulisy sice asi jen tak nevytvoří, ale pokud i zde mají v plánu použít podobných technologií jako u Mandaloriana, tak by to mohlo být o něco jednodušší. Velká část kulis totiž byla nahrazena pomocí velkoplošných zakřivených obrazovek a to, co zobrazují je vytvořeno virtuálně, což lze bez větších problému vytvářet i z domova.

Mandalorian: Nové video ze zákulisí ukazuje inovativní technologie použité pro tento seriál

Původně měl tento seriál dorazit na Disney+ v průběhu roku 2021, uvidíme, jak to ale dopadne, protože v tuto chvíli stále není jasné, jak dlouho aktuální krize potrvá. Do té doby si tedy musíme vystačit s momentálně běžícími Klonovými válkami 77 % a druhou řadou Mandaloriana 85 %, která dorazí někdy v říjnu 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: