Rychle a zběsile: Pokračování spin-off filmu Hobbs a Shaw nabídne velké změny a mnohá překvapení

Datum vydání 14. 4. 2020Shlédnutí 2 994×Názory k tématu1Sdílení článku168Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Devátý díl filmové série Rychle a zběsile   se sice dočkal odložení až na duben příštího roku, ale fanoušci tohoto světa nemusí zas tak smutnit. Dwayne Johnson   totiž nedávno potvrdil, že momentálně pracují na dalším spin-off snímku. Ten bude pokračovat v příběhu postav Hobbse a Shawa.

Foto: Universal Pictures

V rámci videa na svém Instagramu se se světem podělil o několik zajímavých informací a jednou z nich bylo i to, že mu Tom Cruise   vyfoukl roli Jack Reachera 75 %. To hlavní se ale týkalo dalšího snímku Hobbs a Shaw.

Chris Morgan se samozřejmě postará o scénář a produkce se ujme Seven Buck Production. Vytvořili jsme několik skvělých postav, od postavy Vanessy Kirby až po Idrise Elbu a Eizu Gonzalez. Pro další část ale máme několik překvapení a skvělých postav. A nejde jen o někoho, z koho může Hobbs vymlátit všechny barvy duhy, protože to je nuda, ale jde o postavy, o kterých si myslím, že je budete milovat. Padouši, anti-hrdinové a hrdinové.

Pokračování zatím nemá datum vydání, ale jestli už v tuto chvíli vědí, co za charaktery nám chtějí představit, tak už pravděpodobně mají dobrou představu o tom, co nás tentokrát čeká.

Rychle a zběsile: Dwayne Johnson promluvil ohledně pokračování filmu Hobbs a Shaw

Jelikož se momentálně pracuje i na dalším Jumanji, tak má Dwayne Johnson celkem plné ruce práce. Další Hobbs a Shaw by tedy mohl dorazit někdy v průběhu roku 2022. Co byste chtěli vidět v pokračování vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *