Thor: Uvidíme i ve filmu Love and Thunder tlustého boha hromu? Taika Waititi má téměř jasno

Datum vydání 14. 4. 2020Shlédnutí 4 549×Názory k tématu1Sdílení článku155Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Thor si v průběhu let prošel asi nejvýraznější změnou ze všech Avengerů a zároveň jde o ukázku toho, že i hrdina jeho kalibru se může zhroutit pod tlakem situace. V závěru filmu Avengers: Endgame 83 % se sice už hodil trochu do gala a bleskově si spletl vousy, ale i tak nastoupil na loď Strážců Galaxie s několika kily navíc.

Foto: Falcon

Jakou figuru nám ale představí ve svém dalším snímku, kterým je Thor: Love and Thunder  ? Jelikož se na scéně objeví i Natalie Portman   alias Jane Foster, tak by bylo celkem záhodno, aby bůh hromu měl postavu, kterou může ohromit. Své k tomu pak řekl i Taika Waititi   při nedávné rozmluvě s fanoušky skrze Instagram.

Zatím jsme to ještě nevymysleli, ale podle mě je to hotová věc.

Finální rozhodnutí tedy ještě nepadlo, ale zdá se, že minimálně režisér už má celkem jasnou představu o tom, co nám chce představit tentokrát. Thorova cesta je jednou z nejdynamičtějších v celém MCU. Tato postava totiž začala v podobě arogantního a lehkovážného prince, který byl nakonec pokořen a přetvořen tím, co si prožil na Zemi. Vše navíc dostalo zajímavý rámec, když se v Endgamu znovu chopil Mjölniru a ten ho stále považoval hodným, což je něco s čím zápasil v prvním filmu z roku 2011.

Thor: Taika Waititi se vyjádřil k tomu, jak to vidí s postavou Beta Ray Billa. Dočkáme se ho vůbec?

Důležitou roli v jeho proměně sehrál mimo jiné také právě Taika Waititi, který mu v rámci Ragnaroku 82 % rozbil kladivo, zkrátil vlasy a vzal oko. S dalším snímkem na obzoru by tedy tento Novozélanďan mohl příběh zamíchat ještě více, ale na něco přesnějšího si zatím bohužel musíme ještě počkat. Jakého Thora byste chtěli vidět vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023