Piráti z Karibiku: Šestý díl možná přeci jen uvidíme, šušká se i o návratu Johnnyho Deppa

14. 4. 2020 19 208×1121 světlý/tmavý vzhled

Lee Arenberg   se v sérii Piráti z Karibiku ukázal jako Pintel, jeden z členů posádky kapitána Barbossy. Během nedávného rozhovoru pro YouTube kanál Kendall Talks TV herec prozradil, že se o případném šestém díle stále ještě mluví. Série se přitom ocitla v nejisté pozici po premiéře páté Salazarovy pomsty 69 %.

Foto: Falcon

Musela ji tehdy opustit hlavní hvězda, charismatický herec Johnny Depp  . Tvůrci si nejprve pochvalovali, že díky tomu ušetří desítky milionů dolarů. Fanoušci se však právem tázali, zda má vůbec pokračování série bez legendárního kapitána Jacka Sparrowa nějaký smysl.

To by se nyní mohlo změnit. Server We Got This Covered před pár dny vypustil do světa nepotvrzené klepy, že Disney uvažuje o možném Deppově návratu.

Prokletí Černé perly: První Piráti ovlivnili Pána prstenů. Jack mohl skončit s useknutým nosem

Studio prý sleduje vývoj v Deppově sporu s bývalou manželkou Amber Heard  , který se začal v poslední době obracet v hercův prospěch. Disney si taky všímá podpory fanoušků, kteří sepsali i petici za Deppův návrat k sérii. Informaci údajně přinesl spolehlivý zdroj, který s předstihem prozradil i hraného Aladina 69 % nebo přípravy třetích Lovců pokladů  .

Hlavní postavou šestého filmu by měla být ženská pirátka a Sparrow by měl hrát druhé housle, podobně jako v populárním Prokletí Černé perly  84 %. Každopádně ale tyto informace prozatím berte s jistou dávkou zdravé skepse.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: