Sam Raimi potvrdil, že režíruje dalšího Doctora Strange. Odkaz na něj vložil už do Spider-Mana 2

15. 4. 2020 4 298×116 světlý/tmavý vzhled

Doctor Strange se dočká dalšího filmu v podobě snímku s podtitulem in the Multiverse of Madness   a Sam Raimi   jen tak mezi řečí potvrdil, že usedne do režisérské stoličky. Tato informace vyplula na povrch při jeho rozhovoru s portálem ComingSoon, kde mimo jiné zavzpomínal i na Spider-Mana 2 74 %, kam už tehdy vložil malý easter egg směřovaný k postavě Docotora Strange.

Foto: Sony

Jde o tak drobnou věc, že si mnozí ani nevzpomenou, že tam byla, ale když redaktoři plátku Daily Bugle, J. Jonah Jameson a Ted Hoffman přemýšlejí, jak označit Ottu Octavia, tak zmíní i jméno Doctora Strange. 

Doctora Strange jsem miloval už jako dítě, vždy pro mě ale byl až za Spider-Manem a Batmanem. Pravděpodobně mu patřilo páté místo…

Byl originální, ale v té době jsem pracoval na Spider-Manovi 2. Vůbec jsem netušil, že někdy vytvořím film s Doctorem Strangem, takže to pro mě byla celkem srandovní shoda náhod, když jsem kdysi použil ten odkaz. Musím říct, že bych si přál tehdy vědět, že jednou budu pracovat na tomto projektu.

Raimimu pak skrze Twitter popřál hodně štěstí i původní režisér Scott Derrickson  .

Marvel: Studio Disney odhalilo obrovské změny ve čtvrté fázi světa MCU. Co to znamená pro seriály?

Trilogie Spider-ManaTobeym Maguirem   v hlavní roli byla jednou z nejlepších sérií ze světa Marvelu těsně před tím, než vznikl propojený filmový svět známý jako MCU. Další Doctor Strange by tedy měl být ve velmi kompetentních rukou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: