Star Wars: Poslední díly Klonových válek nabídnou mandaloriany, Dartha Maula a mnoho dalšího

15. 4. 2020 2 568×34 světlý/tmavý vzhled

Pomalu ale jistě se blíží konec Klonových válek 77 % a spolu s ním bude definitivně uzavřena i doba prequelů. Už tento týden se můžeme těšit na start posledního příběhu, který se rozprostírá přes čtyři finální epizody. Ty byly představeny v novém traileru a podle něj nás čeká opravdu pořádná jízda.

Finále tohoto seriálu by mělo být tím nejlepším, co nám Dave Filoni   v průběhu sedmi sérií dodal. Jakého konce se dočkáme je sice na jedné straně jisté, čeká nás rozkaz 66, ale na té druhé nevíme, jakým způsobem unikne Darth Maul tentokrát. Vysvětlení si pak žádá i to, jak dokázal Rex a několik dalších klonů uniknout ze spárů mikročipu.

V traileru výše můžete vidět návrat Ahsoky po bok Anakina, opravdu pořádnou várku bojů, jednotku mandalorianů v akci a samozřejmě také samotného Dartha Maula.

Star Wars: Finnovo jméno skrývá odkaz na Leiu. Inspiraci našel v Nové naději

Jistou indikací toho, v jakém duchu se tyto poslední epizody ponesou, nám může dát i na závěr odhalené rudé logo Klonových válek. Tato barva byla ve světě Star Wars použita jen párkrát. Pokud tedy značí obdobnou paralelu i zde, tak nás pravděpodobně čeká silný příběh, který neskončí tak, jak bychom čekali.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: