Marvel: Víme, kdy dorazí závěrečná řada seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. a kolik epizod uvidíme

15. 4. 2020 3 568×54 světlý/tmavý vzhled

Už je to skoro rok, co jsme viděli konec jedné éry světa MCU, když do kin vletěl závěrečný sníme k v podobě Avengers: Endgame 83 %. Na poli seriálů ale dojíždíme do cíle o něco pomaleji a až nyní konečně víme, kdy vlastně dorazí finální série Agentů S.H.I.E.L.D. 74 %.

Foto: ABC

Tento seriál byl prvním ze světa Marvelu, který vznikl po zavedení MCU a z počátku nešlo zrovna o hladkou jízdu, protože nedokázal moc držet krok s tím vším, co se odehrávalo na plátnech. Nakonec se tedy produkce odklonila od snahy propojovat jednotlivé filmy a raději se vydala novým směrem, který změnil ráz i kvalitu.

Po páté sérii to chvíli vypadalo, že přijde tvrdý zásah shora a dojde ke zrušení tohoto seriálu. Nakonec se ABC rozhodlo, že to zkusí dotáhnout do zdárného konce a nyní oznámilo, že sedmá a závěrečná řada odstartuje 27. května 2020, celkem nás pak čeká 13 epizod.

Thor: Taika Waititi se vyjádřil k tomu, jak to vidí s postavou Beta Ray Billa. Dočkáme se ho vůbec?

Letos v létě tedy dorazí poslední díl z televizního světa Marvelu tak, jak ho známe. Studio Disney má totiž jiné plány a ve své dílně už připravuje několik kousků, kterými chce zavést nový trend a přivést další diváky na svou streamovací platformu Disney+. Řeč je samozřejmě o seriálech Loki  , WandaVision  , Falcon a Winter Soldier   a dalších.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: