Rick a Morty: Názvy zbylých dílů čtvrté série si utahují z Vetřelce, Star Wars nebo třeba Batmana

15. 4. 2020 2 168×3376 světlý/tmavý vzhled

Čekání na zbývající epizody čtvrté série Ricka a Mortyho 91 % se blíží ke svému konci pomaleji, než bychom chtěli, ale už alespoň víme, kdy že těchto pět kousků vlastně dorazí. Nyní jsme se dočkali také odhalení jejich oficiálních názvů a synopsí.

Foto: Adult Swim

Epizoda 6: Never Ricking Morty – 3. května 2020

Hůů hůů, chlape. Chyť ten vlak chlape.

Tento díl je zatím celkem záhadou, název je sice jasným odkazem na Nekonečný příběh 85 %, který v originále známe jako The NeverEnding Story, ale synopse nám toho popravdě moc neřekne.

Epizoda 7: Promortyus – 10. května 2020

Mazej z mýho ksichtu chlape.

Zde můžeme vidět odkaz na Vetřelce, a to jak v názvu, který je parafrází na film Prometheus 66 %, tak i v synopsi, kde najdeme ukrytého facehuggera. Zdá se tedy, že nás čeká nějaké to vetřelčí dobrodružství.

Epizoda 9: Star Mort Rickturn of the Jerri – 17. května 2020

Rodičovství je fakt šílená věc chlape. V tomhle díle věci prostě zmizej.

Jak už sám název napovídá, tak v tomto díle bychom se měli dočkat nějakého odkazu na Star Wars: Návrat Jediho 87 % (v originále Return of the Jedi). Synopse nás pak láká na složitost rodičovství.

Epizoda 9: Childrick of Mort – 24. května 2020

Tohle je zázrak života chlape. V tomhle díle je dokonce celá rodina chlape.

Tento díl bychom jednoduše mohli pojmenovat jako Potomci Mortyho, čímž bychom zachovali odkaz na Potomky lidí 78 % (v originále Children of Men). Ze synopse se pak dozvídáme, že opět uvidíme celou rodinu pohromadě, je ale otázkou, jaká šílenost bude toto shledání doprovázet.

Epizoda 10: The Vat of Acid Episode – 31. května 2020

Ten díl s kádí plnou kyseliny, chlape.

V tomto případě není název přímým odkazem na žádný konkrétní název filmu, ale můžeme odhadovat, že půjde o jistou paralelu s Batmanem. Jeden z jeho úhlavních nepřátel, Joker, totiž vznikl tím, že spadl do nádrže s kyselinou.

Rick a Morty: Konečně víme, kdy se dočkáme dalších epizod. Máme pro vás i nový trailer

Šílenost názvů těchto dílů a jejich synopsí jde čistě v duchu s tím, na co jsme u Ricka a Mortyho zvyklí. Můžeme se tedy těšit na to, že těchto pět epizod nám nabídne tu pravou a nefalšovanou ujetost, kterou od tohoto seriálu očekáváme.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (33 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: