Duna: Zendaya odhalila další fotografii své postavy. Jak vypadá Chani v pouštním obleku?

15. 4. 2020 16 982×142 světlý/tmavý vzhled

Konečně jsme se dočkali prvních fotografií k chystanému remaku Duny  , který vzniká pod taktovou Denise Villeneuva  . Ten už v případě Blade Runnera 2049 74 % ukázal, že dokáže velmi dobře pracovat s již zavedeným světem, takže se i tentokrát očekává velmi silný snímek.

Foto: Vertical Ent.

Na scéně pak uvidíme i Zendayu  , která nelenila o ukázala, jak bude v Duně vypadat. Fotografii odhalila skrze svůj Instagram a Twitter, kde můžeme vidět její postavu jménem Chani. 

Duna se jinak dočkala hned několika adaptací, a to jak na plátnech, tak v televizi, ani jedna verze si ale nedokázala plně poradit s komplexností knižní předlohy. Před Denisem se tedy nachází nelehký úkol, sám ale doufá, že dostane prostor k vytvoření dalšího dílu. Oficiálně ale zatím nebylo nic potvrzeno.

Duna: Síla je v detailech. Dorazily první fotky, filmová adaptace bude dvoudílná

Duna se jinak může pyšnit velmi solidním obsazením, mimo Zendayy (Spider-Man) totiž v hlavních rolích uvidíme také Oscara Isaaca   (Star Wars) nebo Rebeccu Ferguson   (Mission: Impossible). Na scéně se pak objeví i například Jason Momoa   (Aquaman), Dave Bautista   (Strážci Galaxie), Stellan Skarsgård   (Avengers) nebo Josh Brolin   (Deadpool).

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: