Marvel: Chrise Evanse přemluvila k roli Captaina matka. Plány s Kameny nekonečna vznikly za pochodu

Datum vydání 15. 4. 2020Shlédnutí 5 272×Názory k tématu1Sdílení článku133Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Captain America mohl mít úplně jinou tvář. Už z dřívějška víme, že se herec Chris Evans   do role zrovna nehrnul. Jeho matka Lisa však nedávno prozradila pro Esquire, že synovi vstup do superhrdinského vesmíru Marvelu doporučila. Znovu se ukázalo, jak se Evans bál ztráty anonymity.

Foto: Falcon

„Můžu jít vyvenčit psa. Nikdo mě neotravuje,“ vysvětlil prý matce. „Nikdo se mnou nechce mluvit. Můžu se vydat, kam chci. Možnost, že bych tohle všechno ztratil, mě děsí.“

Nejlepší Iron Manovy momenty. Připomeňte si, jak šel čas s Tonym Starkem ve vesmíru Marvelu

Lisa však synovi doporučila, aby roli nebral tolik jako hrozbu, ale spíš jako příležitost. „Podívej, chceš se věnovat herectví po zbytek života? Když vezmeš tuhle roli, budeš mít možnost. Už nikdy nebudeš muset řešit placení nájmu.

Za zmínku stojí ještě jedna novinka ze světa Marvelu, která přišla z twitterového účtu Jamese Gunna  . Během příprav nedávného článku o režisérových tweetech nám unikla zajímavá informace ohledně Kamenů nekonečna.

Gunn prý v době vzniku prvních Strážců Galaxie 82 % věděl všechno o plánech týkajících se Kamenů – protože žádné ještě neexistovaly. Marvel zjevně během práce na propojeném univerzu improvizoval více, než jsme si doposud mysleli.

Na závěr ještě něco zajímavého – starší nepoužitý koncept Red Skulla.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Constantine Sekeris (@constantinesekeris) on

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *