Mark Ruffalo měl z role Hulka nejprve strach. Naznačil, kde v MCU se zelenáč ukáže příště

16. 4. 2020 5 425×129 světlý/tmavý vzhled

Herec Mark Ruffalo   v novém rozhovoru pro Variety prozradil, že se mu původně do role Hulka příliš nechtělo. „Nemyslím si, že se na tohle hodím, nikdy jsem nic podobného nedělal,“ řekl prý představitelům Marvelu. Nakonec ho přesvědčil kolega Robert Downey Jr.   spolu s režisérem Avengers 83 % Jossem Whedonem  .

Foto: Falcon

Ruffalo se i přesto bál a bojí se prý dodnes. Technologický aspekt natáčení – tedy nutnost převést hercův výkon do mimiky a pohybů obří zelené příšery – je velkou výzvou. Ruffalo se však snaží brát strach jako svého přítele a posouvat se tak v životě.

Občanská válka: Spider-Man se do filmu dostal na poslední chvíli, Iron Man se nemusel ukázat vůbec

V současné době se prý neplánuje další výskyt Hulka v superhrdinském univerzu Marvelu, a to s jednou výjimkou. Zelenáče prý možná zahlédneme v nadcházejícím seriálu She-Hulk  , který dorazí na streamovací platformu Disney+. Podle Ruffala o tom však odpovědní lidé v Marvelu stále diskutují, takže zatím nevíme s jistotou.

Herec by velmi rád Hulka ztvárnil i v sólovém snímku, ideálně na způsob nové Black Widow  . Zajímalo by ho, co Bruce Banner prováděl mezi jednotlivými filmy, v nichž se ukázal.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: