Star Wars: Finále Klonových válek dorazí o několik dní dříve. Kdy tedy tento díl uvidíme?

Datum vydání 16. 4. 2020Shlédnutí 1 233×Sdílení článku39Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Závěr Klonových válek 77 % je asi jedním z nejočekávanějích vůbec a zvláště po Vzestupu Skywalkera 63 % fanoušci doufají, že alespoň zde se dočkají toho pravého vrcholu. Ten si Klonové války rozhodně zaslouží, zvláště, když si uvědomíme, jak drsně tento projekt málem skončil, když studio Disney odkoupilo Lucasfilm.

Foto: Disney

Naštěstí jsme se nakonec dočkali ještě dvou sérií, ta šestá sice nabídla jakési zakončení, ale Dave Filoni   moc dobře věděl, že to není to, co si fanoušci opravdu přáli. O několik let později tedy přišlo odhalení skutečného zakončení, které nám je nyní blíže, než jsme původně mysleli.

Poslední díl Klonových válek totiž dorazí v den oslav Star Wars, tedy 4. května. Původně měla tato epizoda dorazit až v pátek téhož týdne, zdá se ale, že letošní May the 4th bude opravdu pořádně našlapaný.

Mandalorian se dočká dokumentární série, která nám usnadní čekání na druhou řadu

Mimo finálního dílu nejpopulárnějšího animovaného seriálu z předaleké galaxie nás totiž čeká také start něčeho dalšího. O tom se ale dočtete v odkazu výše. A pokud jste ještě neviděli akcí našlapaný trailer k posledním čtyřem epizodám, tak ten pro změnu najdete zde.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *