Star Wars: Rian Johnson vysvětlil, proč z Posledního z Jediů vystřihl jednu zajímavou scénu

17. 4. 2020 2 985×93 světlý/tmavý vzhled

Poslední z Jediů sice přinesl jednu z nejsilnějších reakcí ze strany fanoušků, kteří se bouřili kvůli vyobrazení LukaLeiy. Příběh této Epizody ale už nikdo nezmění, navíc šlo o díl, jenž jako jediný nabídl celkem slušnou várku vystřižených scén.

A právě k těm se nyní vyjádřil Rian Johnson  , když na Twitteru odpověděl na jeden z příspěvků. Ten se věnoval scéně, kterou můžete vidět výše. A jaký že tedy byl hlavní důvod, pro vystřižení této sekvence?

Převážně tempo, něco ohledně ní působilo trochu repetitivně, navíc na ni došlo ve fázi, kdy jsme chtěli šlápnout na plyn a začít eskalovat směrem k finále. Miluji tu scénu, bylo těžké ji vystřihnout, ale šlo o správné rozhodnutí.

Tato scéna navíc reprezentuje jednu z nejvíce kritizovaných věcí ohledně Epizody VIII, vyobrazení Luka, který už není hrdinou a legendou, jakou se stal v původní trilogii.

Star Wars: Finnovo jméno skrývá odkaz na Leiu. Inspiraci našel v Nové naději

K Poslednímu z Jediů 71 % bylo celkem odhaleno zhruba 30 minut vystřižených scén, kde největší porci zabral prodloužený úprk z kasína ve městě Canto Bight.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (9 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: