Marvel: Nová studie odhalila nejoblíbenější filmy, hrdiny i padouchy z MCU

16. 4. 2020 12 745×138 světlý/tmavý vzhled

Svět MCU se od prvního Iron Mana slušně rozrostl a pokud se do něj konečně podaří zakomponovat i X-Meny, tak na scéně přibude opravdu slušné množství dalších charakterů. Každý fanoušek pak má své oblíbence, nová studie se tedy podívala na to, jaké filmy, hrdiny a padouchy z tohoto světa vyhledáváme nejvíc.

Foto: Marvel

Tato studie se zaměřila přímo na platformu Disney+ a na to, jaké filmy a hrdiny místní předplatitelé hledají nejvíce. Nejdříve se tedy podíváme na prvních pět filmů.

1. Avengers: Endgame 83 %

2. Iron Man 82 %

3. Doctor Strange 76 %

4. Strážci Galaxie 82 %

5. Thor 75 %

V tomto případě může jít o malé překvapení v podobě Iron Mana umístěného tak vysoko, zvláště, když si uvědomíme, že Infinity War 86 % se usadilo až na osmé příčce. A jak si vedli samotní hrdinové?

Foto: Marvel

1. Iron Man

2. Doctor Strange

3. Vision

4. Spider-Man

5. Thor

Možná by vás mohlo překvapit, že v tomto seznamu najdeme Spider-Mana tak vysoko, když není v top 5 mezi filmy, ale pravdou je, že Disney+ momentálně nenabízí ani jeden ze samostatných filmů pavoučího muže. Aktuální dohoda se Sony to velkému myšákovi bohužel neumožňuje. Na závěr pro vás máme seznam pěti nejvyhledávanějších padouchů.

Foto: Disney

1. Loki

2. Hela

3. Thanos

4. Ultron

5. Red Skull

V tomto případě může překvapit maximálně to, že Hela překonala Thanose, velký dík ale nejspíš patří i oblíbenosti Cate Blanchett  , která tuto roli ztvárnila.

Sam Raimi potvrdil, že režíruje dalšího Doctora Strange. Odkaz na něj vložil už do Spider-Mana 2

Studii vypracoval portál Soaphub a výsledná čísla vznikla z měsíčního průměru získaného skrze Google Keyword Planner.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: