Seriál ze světa Pána prstenů nejspíš přišel o jednu důležitou postavu produkčního týmu

17. 4. 2020 4 149×6 světlý/tmavý vzhled

Svět Pána prstenů se z rukou Amazonu dočká seriálu, který nás vezme do druhého věku a my se před několika měsíci dočkali teaseru, který nám představil všechna hlavní jména podílející se na tvorbě. Jedno z těch největších na tomto seznamu se ale s tímto projektem loučí.

Tom Shippey patří mezi největší odborníky na Tolkienovu tvorbu a Peterovi Jacksonovi   pomáhal s původní trilogií Pána prstenů. Když bylo oznámeno jeho zapojení do projektu od Amazonu, tak si velká část fanoušků oddechla, protože jde svým způsobem o záruku jisté kvality a věrohodnosti.

Zprávu o jeho odchodu prozradil další učenec v oboru Tolkienovy tvorby, Corey Olsen. Ten v rámci svého streamu odpověděl na otázku, jestli Amazon opravdu vyhodil Shippeyho.

Jednoznačně to není tak jednoduché. Je stále zapojen? Nemyslím si, že ano. Nejsem si stoprocentně jistý, jestli jde o permanentní stav, ale nemyslím si, že je momentálně zapojen.

Corey před tím ještě řekl, že s Tomem mluvil a bohužel nemůže říct nic z toho, co se od něj dozvěděl a je si téměř jistý, že nenastala situace, kdy by Amazon z ničeho nic vyhodil někoho jeho kalibru.

Seriál ze světa Pána prstenů má oficiálně potvrzené hlavní obsazení i zahájení natáčení

Na jakékoliv oficiální prohlášení ze strany Amazonu i Toma si ale musíme ještě počkat. Je ovšem jisté, že dříve nebo později dorazí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: