Rogue One: Film mohl mít jiné jméno a Cassian Andor v původním scénáři pracoval pro Impérium

Datum vydání 17. 4. 2020Shlédnutí 1 773×Názory k tématu7Sdílení článku90Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Věděli jste, že se snímek Rogue One 78 % mohl jmenovat Dark Times, tedy Temné časy? Scénáristé to prozradili během nedávné komentované projekce filmu. Server Cinemablend k tomu podotýká, že o temných časech mluvil Ben Kenobi v Nové naději 88 % během svého prvního rozhovoru s Lukem Skywalkerem.

Foto: Falcon

Tvůrci prý zvažovali třeba i název Star Wars: Rebellion, nakonec jim však přišlo, že by lépe zněl nějaký jednoslovný či dvouslovný. I sám scénárista Gary Whitta   se však definitivní titul dozvěděl až od šéfa Disneyho Boba Igera, který Rogue One ohlásil během setkání s akcionáři.

Je chrám Jediů vyšší než Sauronova věž? Mrkněte na srovnání velikosti fiktivních budov

Whittův kolega Chris Weitz   zase vysvětlil, jak původně vypadal příběh Cassiana Andora, který ve snímku pracuje pro Povstaleckou alianci. Hrdina měl být špehem ředitele Krennica, který se sblížil s Jyn a nakonec se rozhodl, že Impériu nehodlá pomáhat ničit planety. A Andorova motivace? Cassian se prý proti rebelům obrátil poté, co někoho z jeho blízkých zabil Saw Gerrera.

Změnil se i příběh Jyn Erso. Ta byla v jedné verzi od začátku zapojena do povstání, v jiné zas zběhla a živila se podobně jako Rey v sedmé epizodě 76 %. Nechtěli nicméně, aby se obě postavy tolik podobaly.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *