Marvel: Fanoušci chtějí sprostou verzi Strážců Galaxie. Tony Stark byl v jedné scéně digitální

17. 4. 2020 10 076×12 světlý/tmavý vzhled

Vše začalo jedním příspěvkem na Redditu. Fanoušek si tam všiml, že rty herce Chrise Pratta   zdánlivě neodpovídají během rozhovoru s Yonduem vyřčeným slovům. Star-Lordův adoptivní otec se zrovna hrdiny ptal, zda je Mary Poppins cool. Dostalo se mu odpovědi: „Hell yeah, he's cool.“ Fanouškovi však přišlo, že pohyb rtů odpovídá sprostší větě: „Fuck, yeah, he's cool.“

Foto: Falcon

Režisér Strážců Galaxie James Gunn   nicméně teorii sestřelil na svém twitterovém účtu. Potvrdil, že se Chris Pratt držel scénáře a žádná sprostá slova nepředabovával. Odhalil však, že se slovíčko fuck mělo ve filmu objevit jinde. Konkrétně v nepoužité scéně, kde Rocket nadává Grootovi za jeho vulgární vyjadřování.

Fanoušci tudíž okamžitě začali žádat Marvel, aby zveřejnil verzi Strážců Galaxie 2 80 % s těmito sprosťárnami. Jak ale podotýká server Cbr.com, vyhověno jim takřka určitě nebude. Studio Disney se totiž vesměs snaží své největší filmy udržovat přístupné pro všechna lukrativní publika.

Jiná fanynka zase na Twitteru připomněla málo známý fakt o snímku Iron Man 3 80 %. Scéna ze závěru, kde Tony Stark háže jeden ze svých reaktorů do moře, vznikla velmi zajímavým způsobem. Herec Robert Downey Jr.   se kvůli zraněnému kotníku nemohl zúčastnit natáčení, takže tvůrci vytvořili jeho digitální verzi a nalepili ji na tělo dabléra. Všimli jste si toho někdy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: