J. J. Abrams připraví pro HBO Max seriál podle Justice League Dark. Chystá toho ale mnohem více

20. 4. 2020 1 212×16 světlý/tmavý vzhled

HBO Max se dočká spuštění v průběhu května, je ale stále otázkou, kdy zavítá i mimo Spojené státy. Nic to ovšem nemění na plánovaných projektech, které rozhodně nepatří mezi bezvýznamné a ukázkou jsou i hned tři seriály, na nichž pracuje J. J. Abrams  .

Foto: DC Comics

Tím hlavním je série inspirovaná komiksy Justice League Dark. První zprávy o tomto projektu se objevily už v lednu, až nyní ale studio Warner Bros. odhalilo, že vznikne v jejich dílně. Spolu s ním se z rukou Abramse dočkáme ještě dvou dalších kousků. Jedním z nich má být prequel seriál k filmu Osvícení 88 %, který ponese jméno Overlook. Posledním projektem je pak kriminálka Duster.

Co se týče temné verze Justice League, tak tu mají Warneři v hledáčku už nějakou dobu, původně na ní pracoval Guillermo del Toro  . Ten dokonce připravil i scénář, ale nakonec od toho dal ruce pryč. V roce 2016 se tohoto světa ujal Doug Liman  , ale o rok později se i on vydal jinou cestou. Uvidíme tedy, jestli J. J. Abrams dokáže dotáhnou tento vlekoucí se projekt do zdárného konce.

Dočkáme se někdy 'Snyder Cutu' Ligy spravedlnosti? Jak to vypadá s jeho dokončením?

Zatím nebylo blíže specifikováno, kdy můžeme tyto projekty očekávat. V případě Justice League Dark bychom se navíc mohli dočkat nejen seriálu, ale také filmu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: