Star Wars: Seriál o Cassianu Andorovi rozšířil obsazení o jméno, které znáte z Avengers a Černobylu

20. 4. 2020 1 117×12 světlý/tmavý vzhled

Samotná produkce seriálu o Cassianu Andorovi   měla původně začít v průběhu léta, zatím je ale jen ve hvězdách, jestli tomu tak opravdu bude. Předprodukce ovšem může pokračovat více méně podle plánu a její součástí je občasné odhalení nových tváří, které se v předaleké galaxii objeví tentokrát.

Foto: HBO

Asi nikoho nepřekvapí, že hlavní postavu ztvární Diego Luna  , protože ten nám Cassiana představil na plátnech prostřednictvím filmu Rogue One 78 %. Portál Variety ale oznámil, že tento špionážní thriller nabídne další dvě zajímavá jména. Prvním z nich je Stellan Skarsgård  , kterého jste mohli vidět například v Avengers 83 % nebo Černobylu 96 %, zahraje si i v chystané Duně  .

Druhým novým přírůstkem je Kyle Soller  , kterého momentálně můžete vidět především na Broadwayi. Má za sebou ale i zajímavé filmové a televizní projekty v podobě Anny Kareniny 70 % nebo Brexitu 72 %.

Star Wars: Cassian Andor čelí výzvám ze všech stran. Kolik se toho stihlo vytvořit před karanténou?

V tuto chvíli ještě probíhají finální fáze jednání, ale vše by mělo být dotaženo do zdárného konce. Disney zatím nijak nespecifikovalo, v jakých rolích tyto herce uvidíme.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: