Hugh Jackman by se přidal k MCU, kdyby Disney odkoupilo Fox dříve. Vyjádřil se i ke svému odchodu

17. 4. 2020 10 265×146 světlý/tmavý vzhled

Hugh Jackman sice ztvárnil jednu z nejoblíbenějších postav světa Marvelu, ale nikdy neměl možnost se zapojit i do dění světa MCU, protože X-Meni patřili pod studio 20th Century Fox, nikoliv Disney. Nyní ale prozradil, jak by se zachoval, pokud by tento obchod dorazil dříve.

Foto: CinemArt

V rámci rozhovoru pro portál The Daily Beast se mimo toho vyjádřil i ke svému odchodu ze scény.

Pokud by se tak stalo před sedmi lety, tak bych do toho šel, ale věděl jsem, že už nastal ten správný čas pro opuštění téhle párty. A to nejen pro mě, ale i pro postavu, co jsem ztvárnil. Někdo další se ho určitě opět ujme, jde o příliš dobrou postavu na to, aby se tak nestalo.

Není nijak překvapivé, že se Hugh už nehodlá vracet do světa X-Menů, jeho příběh zde byl uzavřen a zatím je stále otázkou, jakým směrem se Disney s touto značkou vydá. Je ale škoda, že Wolverina v podání Hugh Jackmana   nikdy neuvidíme v MCU.

Marvel: Nová studie odhalila nejoblíbenější filmy, hrdiny i padouchy z MCU

Zatím stále nebylo odhaleno, jestli Disney hodlá X-Meny zapojit do světa MCU, ale můžeme očekávat, že se tak dříve nebo později stane. Pravděpodobně ale půjde o další nový pohled, který bude kompletně oddělen od toho, co jsme z něj doposud viděli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: