Avengers: Koncept k Infinity War odhaluje zajímavé využití Kamenu duše

20. 4. 2020 5 122×21 světlý/tmavý vzhled

Kvůli aktuální epidemii koronaviru si bohužel musíme počkat na další filmy ze světa Marvelu o něco déle, než bychom si nejspíš přáli. I proto se nás tvůrci snaží držet v dobré náladě a čas od času odhalit zajímavý koncept k některému z předešlých filmů. Tentokrát se pod drobnohledy dostal snímek Avengers: Infinity War 86 %.

Foto: John Staub/Disney

Ten sice vyšel před dvěma lety, ale zdá se, že stále má několik zaprášených okamžiků, které se do finální verze nevešly. Jedním takovým momentem je i zajímavé využití Kamenu duše. Koncept na svém Instagramu zveřejnil John Staub a vidět na něm můžeme, jak Thanos vystřelil duše jednotlivých hrdinů z jejich těl. Něco podobného nám v Endgamu 83 % představila Tilda Swinton  , když oddělila duši Bruce Bannera od jeho fyzické schránky.

V případě Thanose šlo o trošku velkolepější scénu a Tom Holland   dokonce prozradil, že ji i natočili. Podle jeho popisu se tato scéna nakonec týkala jen Strážců Galaxie a dobrý soused Spider-Man se snažil vrátit jejich astrální podoby zpět, kam patří.

Thor: Uvidíme i ve filmu Love and Thunder tlustého boha hromu? Taika Waititi má téměř jasno

Kameny nekonečna už ale pravděpodobně nenajdou využití ve světě MCU, protože ty z aktuální reality byly zničeny a Captain America poctivě vrátil všechny vypůjčené kusy. V nové fázi na ně tedy nejspíš už budeme jen vzpomínat jako na nicotné kamínky, protože Eternálové a jejich nepřátelé působí jako mnohem větší hrozba.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: