Infinity War: Nově odhalený koncept ukazuje vystřiženou scénu Doctora Strange s Iron Manam

Datum vydání 21. 4. 2020Shlédnutí 4 307×Sdílení článku71Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Rozhovory mezi Tony Starkem a Doctorem Strangem vždy měly úchvatný náboj a vnášely do Infinity War 86 % další z prvků, který si fanoušci velmi rychle zamilovali. Nedávno odhalený koncept ale ukazuje, že těchto scén mohlo být ještě víc, protože John Staub skrze něj ukázal další vystřiženou scénu.

Foto: John Staub/Disney

Tentokrát se nacházíme v okamžiku, kdy je Iron Manův oblek poškozen a Tony tedy nemůže létat. Doctor Strange je sice v dané chvíli v zajetí, ale i tak našel dostatek sil a prostoru pro vytvoření astrální projekce. Skrze ni se vydá za Tonym a snaží se zjistit, co mu tak trvá. Podle Johna byl tento rozhovor další ukázkou řízných dialogů, které mezi sebou měli v průběhu filmu hned několikrát.

Když vezmeme v potaz i dříve odhalené koncepty, tak se zdá, že bratři Russoovi měli v záloze slušné množství nápadů. Pravděpodobně je ale dobře, že se už nic dalšího nepokusili nacpat do už tak našlapaného filmu.

Avengers: Koncept k Infinity War odhaluje zajímavé využití Kamenu duše

Je ale příjemné si představit jeden z dalších peprných rozhovorů Tonyho a Strange. Zvláště když víme, že už se žádné další nemohou uskutečnit.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023