Lucifer: Šestá série je v ohrožení. Jak to vypadá se smlouvou pro hlavní hvězdu, Toma Ellise?

20. 4. 2020 3 451×128 světlý/tmavý vzhled

Před několika týdny jsme vás informovali o tom, že šestá a poslední řada Lucifera je o krok blíže k realitě. Zdá se ale, že tento posun byl následován celkem tvrdým nárazem do zdi, protože od té doby to jde spíše od desíti k pěti.

Foto: Netflix

Podle portálu TV Line je hlavním problémem samotná hvězda tohoto seriálu, Tom Ellis  . V tuto chvíli totiž zbývá najít takové podmínky, za jakých se Tom bude chtít vrátit do role pána pekel, všichni ostatní už totiž přislíbili svou účast. Bohužel ale očividně nejde o tak jednoduchý krok.

Studio Warner Bros. se momentálně snaží najít s hercem společnou řeč, ale zatím neobjevilo ten správný recept. Podle nejnovějších zpráv totiž Tom odmítl i zatím poslední nabídku. V zájmu všech je zajistit spokojenost hlavní tváře, ale jak WB, tak Netflix mají své hranice a zdá se, že na nich se v tuto chvíli nacházejí.

Není známo, že by Tom Ellis pracoval na něčem dalším a Lucifer 80 % je jednoznačně jeho doposud největším projektem. V předešlých pěti sériích si přišel na zhruba $50 000 za jeden díl, zdá se ale, že podobná částka mu momentálně nestačí.

Netflix odhalil své nejpopulárnější show za rok 2019, co se stalo trhákem letošního roku?

Hvězdy nejúspěšnějšího seriálu Netflixu, Stranger Things 91 % si i ve druhé sérii přišli na zhruba $30 000 za epizodu a průměrná sledovanost se už tehdy pohybovala kolem 8,8 milionu diváků. Po tomto úspěchu vzrostly i jejich výplaty, ty vešly v platnost ale až pro třetí řadu.

U Lucifera bohužel není známo, kolik diváků sledovalo zatím poslední sérii, seriál se ale nedostal ani mezi deset nejsledovanějších. Jeho čísla se tedy nejspíš pohybují v podobných hodnotách jako tomu bylo, když ještě brázdil vody kanálu Fox – kolem 3,3 milionu diváků na epizodu. Jen na základě sledovanosti je tedy logické, že studio Warner Bros. ani Netflix nechtějí nijak výrazně navyšovat výdaje.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: