Marvel stále pokračuje v práci na seriálu What if...? Kdy se tohoto seriálu dočkáme?

Datum vydání 20. 4. 2020Shlédnutí 3 711×Sdílení článku60Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Studio Marvel pro nás jenom přece má alespoň jednu dobrou zprávu. I přes aktuálně pozdrženou produkci všech hraných seriálů a filmů ze světa MCU se totiž alespoň jeden projekt hýbe kupředu více méně podle plánu.

Foto: Marvel/Disney

Tímto výjimečným kouskem je animovaná série What If...?  . O zprávě informoval portál Newsarama, s kterým promluvil vedoucí animace, Stephan Franck.

Běžně si rozdělím den mezi domácí studio a Disney, ale nyní na všem pracujeme vzdáleně. Z toho, co slyším kolem, to vypadá, že animace si zvládá udržet produkci v běhu a všichni pracují z bezpečí domova. Uznání patří studiím, která takto rychle umožnila přechod na práci z domu.

V Kalifornii, kde je umístěna hlavní část studia Disney, momentálně platí podobná omezení jako u nás, takže většina státu je uzavřena a všude platí omezení vycházení.

Marvel vydal nové obrázky k chystané sérii "What If", co za alternativní příběhy uvidíme?

Stephan zatím bohužel nemůže prozradit nic dalšího k samotnému seriálu a my si tedy musíme na jakékoliv konkrétnější informace ještě počkat. Je ale příjemné vědět, že se alespoň tento projekt hýbe kupředu a pravděpodobně dorazí v plánovaném termínu v létě 2021.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *