Strážci Galaxie: Třetí díl přinese něčí smrt a jedna z vedlejších postav se dočká větší role

21. 4. 2020 7 944×32 světlý/tmavý vzhled

Aktuální karanténa dává tvůrcům trochu více prostoru na prokrastinaci a tak se není čemu divit, že James Gunn   sáhl po Instagramovém Q&A. V jeho průběhu padlo několik zajímavých otázek, na které tento režisér s radostí reagoval, někdy ale šlo a velmi tajemné odpovědi.

Foto: Disney

Jak už víme, tak třetí Strážci Galaxie   uzavřou příběh této milované skupiny, neznamená to, že už je neuvidíme v žádném dalším filmu, ale samostatného snímku se už pravděpodobně nedočkají. I proto se objevila otázka jestli někdo zemře. Jelikož šlo o celkem obecný dotaz, tak i odpověď se nesla v podobně neurčitém duchu – „ano.“

Můžeme tedy jen spekulovat o tom, koho se tento osud týká, každý z předešlých dílů ale nabídl smrt jedné z hlavních postav. Nejdříve jsme sledovali odchod Groota, u něj jsme se ale naštěstí dočkali velmi rychlé záchrany. S Gamorou to bylo už o něco složitější a její nové já muselo být vytaženo z minulosti. O koho by tedy mohlo jít tentokrát?

Na tuto otázku odpověď bohužel nemáme, ale máme ji na jednu z těch, které položili Gunnovi fanoušci. Ti se totiž ptali i na to, jestli Kraglin dostane více prostoru. Tuto postavu hraje Gunnův bratr Sean   a podle Jamese bude jeho role opravdu větší. Naposledy jsme ho mohli vidět když truchlil nad Yonduovou smrtí.

Thor: Uvidíme i ve filmu Love and Thunder tlustého boha hromu? Taika Waititi má téměř jasno

V tuto chvíli toho ale o závěru trilogie Strážců Galaxie moc nevíme a na jakékoliv další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Pokud nedojde k žádnému dalšímu zdržení, tak by se tento film měl podívat do kin někdy v průběhu roku 2022.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: