Další díl Avengers? Podle Sebastiana Stana si počkáme, úspěch Endgame ho překvapil

20. 4. 2020 5 998×20 světlý/tmavý vzhled

Server Variety vyzpovídal herce Sebastiana Stana  , kterého možná znáte jako Winter Soldiera ze superhrdinského vesmíru MCU. Jedna z otázek se týkala i případných pátých Avengers, které Marvel dosud neoznámil. Stan prý o žádném takovém projektu nic neví, ale domnívá se, že nás nejprve čekají jiná dobrodružství. Poukázal na chystaný seriál Falcon a Winter Soldier  , který dorazí na streamovací platformu Disney+.

Foto: Falcon

Herec také prozradil, že ho stále ještě překvapuje komerční úspěch loňských Avengers: Endgame 83 %. Týmovka se totiž po několika měsících promítání stala v absolutních číslech vůbec nejvýdělečnějším snímkem všech dob. Stanovi se pořád zdá šílené, že Avengers překonali třeba legendární Titanic 85 %, na který herec sám údajně skočil do kina několikrát.

Jak Marvel tiše přepisoval historii. Tvůrci mezi jednotlivými filmy nenápadně měnili příběh

Stan se domnívá, že za úspěch filmu mohlo předchozích deset let, během nichž se propojený vesmír MCU probouzel k životu.

Herec se vyjádřil i k přerušení natáčení již zmíněného seriálu Falcon a Winter Soldier. Ten zrovna vznikal v Praze, když se začala v Evropě zhoršovat situace okolo koronaviru. Stan prý zatím nemá tušení, kdy by se kamery mohly znovu rozběhnout.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: