DC: Joaquin Phoenix mohl hrát Batmana. Víme, jak se zrodí Cheetah v nové Wonder Woman 1984

20. 4. 2020 1 560×16 světlý/tmavý vzhled

Herec Joaquin Phoenix   loni zazářil jako Joker 86 % ve stejnojmenném snímku. Nově se ale ukázalo, že kdysi mohl hrát i padouchova úhlavního nepřítele Batmana. Prozradil to režisér Darren Aronofsky   v rozhovoru pro časopis Empire. V něm odhalil, že kdysi mohl snímek o Temném rytíři natáčet.

Foto: Vertical Ent.

Stalo se to v době, kdy studio Warner Bros. připravovalo Batmanův reboot, o který se však nakonec postaral Christopher Nolan  . Aronofsky měl totiž jinou vizi a místo herce Freddieho Prinze Jr.   chtěl do role Bruce Wayna právě Joaquina Phoenixe. Tato nikdy nerealizovaná verze Batmanova příběhu měla být velice temná, Aronofsky se totiž údajně snažil odklonit od starších snímků typu Batmana a Robina 34 %.

Z časopisu Empire jsme se však dozvěděli i další novinky týkající se světa DC. Víme už třeba, jak se zrodí záporačka Cheetah v nové Wonder Woman 1984  . Prý z pocitu, že nikdy nebude tak dobrá jako Diana. Má tak slabé sebevědomí, že tím sama sobě škodí. Když se pak takoví lidé začnou měnit, vyplave všechna tahle zášť na povrch.

Foto: Vertical Ent.

Režisérka Patty Jenkins   také prozradila, že se v nadcházejícím snímku opět krátce podíváme na Themysciru, kde Wonder Woman vyrostla.

Superman jako Ježíš, americká vlajka v Avatarovi. I tak okatě se filmy snaží prodat svá poselství

Co se akčních scén týče, filmoví tvůrci prý požádali o pomoc cirkus Cirque du Soleil. Chtěli totiž co nejvíc točit s využitím kaskadérských kousků a praktických efektů. Výsledek jejich snažení podle herečky Gal Gadot   vypadá svěže, elegantně a mocně.

Na závěr však máme ještě i špatnou zprávu. Herečka Connie Nielsen  , která ve vesmíru DC hraje královnu Hippolytu, si není jistá datem premiéry nadcházejícího snímku. Wonder Woman 1984 byla vlivem koronavirové pandemie odložena na srpen, možná se ale zpozdí znovu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: