Star Wars: Odhalené koncepty Babu Frika ukazují velmi zvláštní alternativní podoby této postavy

21. 4. 2020 3 203×18 světlý/tmavý vzhled

Asi nelze úplně říct, že by Babu Frik patřil mezi nejkrásnější postavy předaleké galaxie, ale na druhou stranu má jisté vizuální kvality, které z něj činí celkem zajímavý druh. Kniha The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker ale odhaluje, že některé z původních návrhů byly opravdu šílené a možná až děsivé.

Foto: Disney

Od základu bylo jasné, že tento expert na droidy bude jedním z nejnemenších aktérů Vzestupu Skywalkera 63 %, ale jeho vzhled prošel hned několika etapami. Tvůrci si opravdu dlouho pohrávali s jeho podobou, a jak můžete vidět na obrázcích, tak koncepty zabrousily i k hmyzí alternativě. 

Foto: Disney

Další se vydávají poněkud krtčím směrem, v jednu chvíli to skoro vypadá, jako by ho někdo cestou zkřížil s mrožem a došlo dokonce i na něco, co připomíná krysu s opičí hlavou. 

Star Wars: Steven Spielberg nejspíš zachránil postavu Babu Frika. Jak se mu to povedlo?

Skoro z každého z těchto konceptů si ale finální verze něco málo odnesla a navíc je celkem zajímavé vidět, že i takto malá postava dostala opravdu výraznou péči. Líbí se vám některý z těchto návrhů více jak finální podoba Babu Frika?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: