Spider-Man: Lizarda si mohl zahrát Michael Fassbender, ukážeme i alternativní design Rhina

21. 4. 2020 1 805×110 světlý/tmavý vzhled

Předtím, než se pavoučí hrdina přehoupl do propojeného vesmíru Marvelu, zkoušelo studio Sony štěstí se sérií Amazing Spider-Man. V jejím prvním díle se Peter Parker střetl s ještěřím padouchem Lizardem, zatímco ve dvojce čelil třeba pancéřovanému Rhinovi. Oba tito záporáci se v poslední době dočkali zveřejnění vizuálních konceptů – na Instagramu je ukázal umělec Jerad Marantz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jsmarantz (@jsmarantz) on

Prozradil také leccos zajímavého. Především, že si mohl Lizarda zahrát populární Michael Fassbender  , jehož si asi pamatujete například jako mladšího Magneta ze série X-Men. Studio prý hvězdu zvažovalo do role. Marantz se snažil skrze koncepty zjistit, kolik lidských rysů může ještě ještěrovi propůjčit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jsmarantz (@jsmarantz) on

Umělec ukázal i alternativní kovovou zbroj Rhina, která údajně vznikla ještě roky před debutem padoucha ve snímku Amazing Spider-Man 2 62 %.

Jak Marvel rozděluje svoje filmy: Vysvětlíme, co znamená začátek Fáze 4 a jak skončily ty předchozí

Na závěr zmiňme ještě vyjádření Dana DeHaana  , který pro Collider nedávno potvrdil, že by se v sérii skutečně dala dohromady nějaká verze padoušského týmu Sinister Six. Domluva s Marvelem však těmto plánům učinila přítrž.

Foto: Falcon

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: