Klonové války se velkolepě blíží závěru série. Viděli jsme poslední rozhovor Ahsoky s Anakinem?

Datum vydání 21. 4. 2020Shlédnutí 2 572×Sdílení článku49Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Klonové války 77 % vstoupily do finální etapy a po úvodním příběhu Ahsoky jsme se konečně dočkali toho hlavního. Jejího návratu na scénu a ukázku toho, co doopravdy dokáže. Součástí této akcí nabité jízdy ale byla i jedna velmi důležitá scéna.

Následující text může obsahovat spoilery pro devátou epizodu závěrečné série Klonových válek.

Foto: Disney

Ahsoka se s Anakinem znovu střetne už v první polovině této epizody a velmi rychle mezi nimi můžeme sledovat jejich typické rozhovory, které jsou ukázkou hlubokého pouta, jež sdílejí. Jejich shledání ale celkem rychle ukončí zpráva o úroku na Coruscant a Anakin spolu s Obi-Wanem musejí letět ochránit kancléře Palpatina.

A právě na tuto scénu nejspíš odkazuje Ahsoka v seriálu Posvtalci 67 %, když v osmnáctém díle druhé řady vzpomíná na svého mistra.

Když jsem ho viděla naposledy, tak spěchal zachránit kancléře, pak se vše změnilo… válka skončila a Jedie obvinili ze zrady.

Do této chvíle šlo o okamžik, který mnozí fanoušci považovali za odkaz na osudnou scénu, kdy se Anakin stane Darthem Vaderem a zachrání Palpatina před Macem Winduem. Zároveň ale šlo o světlo naděje, jež poukazovalo na další shledání těchto dvou ikonických postav. Toho jsme se nakonec opravdu dočkali a spolu s ním nejspíš i pravdy ležící za jejími slovy. Stále si ale musíme počkat, jestli skutečně šlo o jejich poslední rozhovor před tím, než se Anakin obrátil na temnou stranu Síly.

Darth Maul dostal ve finále Klonových válek speciální péči. Čím bude jeho animace jiná než dříve?

S návratem do prvních linií války mezi Separatisty a Republikou jsme navíc mohli vidět i okamžik, který mnohým připomněl nástup Luka Skywalkera v Posledním z Jediů 71 %, když se skrze svou projekci postavil celé armádě Prvního řádu. V tomto případě ale šlo o Anakina čelícího armádě droidů.

Celkově nám tato epizoda nabídla neskutečnou jízdu, a i proto jde aktuálně o nejlépe hodnocený díl Klonových válek vůbec.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *