HBO Max má konečně oficiální datum vydání. Kdy by mohla tato služba dorazit i k nám?

Datum vydání 22. 4. 2020Shlédnutí 5 913×Názory k tématu5Sdílení článku65Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Už nějakou dobu víme o tom, že HBO Max dorazí někdy v květnu. Skrze nový teaser bylo konečně odhaleno datum, kdy se tak stane – 27. května. Prozatím bude tato služba dostupná jen na půdě Spojených států. Jak to ale vypadá se spuštěním u nás?

Foto: Warner Bros.

V tomto případě je situace o něco jednodušší než například u Disney+. HBO totiž tvrdí, že v regionech, kde už je spuštěna nějaká forma předplatného HBO dojde ke spuštění v průběhu roku 2021. Zatím sice tato společnost nespecifikovala přesnější termín, ale díky HBO Go existuje celkem dobrá šance, že dorazí dříve než později.

Zároveň ale půjde o další trn v oku Netflixu, protože jakmile se tato služba rozšíří do světa, tak z knihovny zatím největší streamovací společnosti zmizí de facto všechny filmy a seriály z dílny studia Warner Bros. Mezi nimi najdeme například Matrix 90 % nebo Přátele 89 %.

Přátelé: Speciální epizoda se nám opět vzdaluje. Dočkáme se jí vůbec někdy?

V tuto chvíli nám ale nezbývá než čekat. Pokud k tomu ale opravdu dojde a vy stále budete chtít sledovat všechny své oblíbené programy a filmy, tak se připravte i na to, že budete platit hned tři předplatná – Netflix, Disney+ a HBO Max. Skvělý obsah pak nabízí i Amazon Prime Video. Ten má ale i další kvality, kterými si můžete jeho cenu snadno vrátit, zvláště pokud často nakupujete přes Amazon, kde díky tomuto předplatnému máte v mnoha případech poštovné zdarma.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *