Millie Bobby Brown představí mladší sestru Sherlocka Holmese. Vedle ní uvidíme i hvězdu ze Zaklínače

23. 4. 2020 6 902×145 světlý/tmavý vzhled

Netflix vzal pod svá křídla připravovanou filmovou adaptaci příběhu Enoly Holmes  , která vzniká podle knižní série The Enola Holmes Mysteries od Nancy Springer. V hlavní roli uvidíme hvězdu seriálu Stranger Things 91 %, Millie Bobby Brown   a v rámci obsazení dojde k propojení s dalším velkým projektem tohoto streamovacího giganta.

Foto: Ray Tamarra/Getty Images

Po jejím boku totiž uvidíme Henryho Cavilla  , který ztvární ústřední postavu Zaklínače 79 %, Geralta z Rivie. Příběhově se pak podíváme na zoubek mladší sestry legendárního Sherlocka Holmese, kterého by podle portálu CBR měl hrát právě Cavill.

Zdá se, že brilantnost se v rodině Holmesů neobjevila jen náhodou, protože i Enola je velmi nadanou detektivkou. Film nás zavede zhruba do roku 1880, kdy se mladá vyšetřovatelka rozhodne na vlastní pěst najít svou matku, která v den jejích 16. narozenin zmizela za velmi záhadných okolností. V rámci svého pátrání se Enola navíc zamotá do dění obrovského spiknutí, jehož cílem je aktuální politická scéna.

Stranger Things: Kolik se toho stihlo natočit před přerušením produkce? Co to znamená pro vydání?

Knižní série začala svůj příběh v roce 2006, kdy vyšla kniha Případ pohřešovaného markýze, celá sága pak nabízí šest děl. Režie se ujme Harry Bradbeer   a scénář připravuje Jack Thorne  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: