Jurský svět: Nová fotografie ke třetímu dílu odhaluje návrat jedné klíčové postavy

22. 4. 2020 7 257×26 světlý/tmavý vzhled

Produkce sice momentálně stojí, ale i tak se Colin Trevorrow   rozhodl, že své fanoušky na Twitteru obdaruje fotografií z natáčení. Ta je mimo jiné i součástí výzvy mezi tvůrci, kteří chtějí v tuto pro ně složitou chvíli zaplavit sociální sítě svými díly.

Foto: Colin Trevorrow

Vraťme se ale zpět k fotografii sdílené režisérem třetího Jurského světa  . Colin nám skrze ni totiž nabídl první pohled na postavu, která sehrála klíčovou roli v Zániku říše 60 %. Maisie Lockwood hraná Isabellou Sermon   je totiž ztělesněním toho, čeho se John Hammond nejvíce obával u genetické manipulace.

Maisie je sice prezentována jako vnučka Benjamina Lockwooda, Johnova bývalého obchodního partnera, ale nakonec se ukáže, že jde o klon Benjaminovy zesnulé dcery. Tento fakt zároveň vnáší hned několik zajímavých okamžiků a teorií do celého filmu, protože odhalený Indoraptor na Maisie reaguje velmi zvláštním způsobem.

Jurský svět 3: Colin Trevorrow představil jednu z nejroztomilejších prehistorických hvězd filmu

Neútočí na ni a vypadá to, že z ní cítí něco, co mají společného. I proto ho několikrát můžeme vidět v její těsné blízkosti, aniž by ji ale vlastně jakkoliv doopravdy ohrožoval. Maisie by tedy mohla sehrát velmi zajímavou roli v příběhu závěrečného dílu této trilogie.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: