Scoob! Nový animovaný film se Scooby-Dooem nepůjde do kin. Dorazí rovnou v digitální podobě

23. 4. 2020 3 050×34 světlý/tmavý vzhled

Scooby-Doo se v květnu měl dočkat animovaného filmu, který by byl po dlouhé době dalším snímkem z tohoto světa, co by dorazil na filmová plátna. Kvůli aktuální epidemii koronaviru se ale muselo studio Warner Bros. vydat jiným směrem.

Do kin se Scoob!   tedy nepodívá a místo toho bude od 15. května dostupný v digitální podobě. Informaci sdělila předsedkyně WB, Ann Sarnoff.

Zatímco nedočkavě čekáme na možnost uvedení dalších filmů do kin, tak plujeme novým a neprozkoumaným obdobím, které vyžaduje kreativní myšlení a přizpůsobivost ve formě distribuce našeho obsahu. Vím, že se fanoušci nemohou dočkat filmu Scoob! a jsme tedy rádi, že můžeme tento pozitivní snímek dodat rodinám, aby si ho mohli užít při společném pobytu doma.

Scoob! nám na jedné straně nabídne pohled na to, jak se Scooby a Shaggy poznali a na té druhé představí zatím největší dobrodružství této ikonické party.

HBO Max má konečně oficiální datum vydání. Kdy by mohla tato služba dorazit i k nám?

V originálním znění se jako Shaggy objeví Will Forte  , Zac Efron   propůjčil hlas Fredovi, Gina Rodrigues   Velmě, Amanda Seyfried   Daphne a Scoobyho opět představí Frank Welker  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: