Strážci Galaxie: Odhalené koncepty ukazují, jak původně měly vypadat Gamora a Mantis

27. 4. 2020 4 475×42 světlý/tmavý vzhled

Když v roce 2014 přiletěli na scénu Strážci Galaxie 82 %, tak by asi nikoho nenapadlo, že by Gamora mohla vypadat jinak, než jak jsme ji viděli na plátnech. Opak je ale pravdou, protože první schválený návrh sice zachoval základní rysy a zelenou barvu její kůže, velké změny ovšem přišly v oblasti válečného malování. 

Foto: Andy Park/Disney

Finální verze této postavy je mnohem bližší komiksové předloze než to, co bylo prvně vybráno jako její podoba, kterou můžete vidět výše. Tu nedávno odhalil Andy Park na svém Instagramu. Režisér James Gunn   se ale nakonec rozhodl pro jednodušší vzhled.

To samé pak můžeme říct i ohledně Mantis, která se k této skupině přidala v rámci druhých Strážců Galaxie 80 %. I v tomto případě ale nakonec Gunn zvolil trochu jiný směr a ubral na mnohých detailech. K oběma konceptům pak Park dodal, že on sám by byl samozřejmě rád, kdyby tyto postavy zůstaly podle jeho původních návrhů, ale uznává Jamesovo rozhodnutí a považuje ho za správné.

Strážci Galaxie: Lov začíná! James Gunn prozradil, že Egova hromada kostí skrývá několik easter eggů

Dalším důležitým faktem ohledně náčrtů těchto postav je i to, že vznikly před jejich obsazením. Gamoru si zahrála Zoe Saldana  , Pom Klementieff   nám pak představila Mantis.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: