Mandalorian: Nový trailer pro Disney Gallery ukazuje roztomilé záběry Baby Yody ze zákulisí

24. 4. 2020 2 862×26 světlý/tmavý vzhled

Mandalorian 85 % se stal hitem od prvních chvil a fanoušci se nemohou dočkat druhé série, která dorazí letos v říjnu. Studio Disney se ale rozhodlo ulehčit naše čekání a už 4. května odstartuje nový seriál, jenž nám nabídne trochu jiný pohled na tento fenomén.

Disney Gallery: The Mandalorian   se navíc prezentovalo novým trailerem, kde můžeme vidět první pohled na to, jakým způsobem bude tato dokumentární série pojata. Velká část očividně proběhne u kulatého stolu, kde tvůrci Jon Favreau   a Dave Filoni   hovoří s režiséry, scénáristy i samotnými herci.

V rámci této upoutávky pak spatříme i několik záběrů ze zákulisí, kde je hlavním aktérem ta nejroztomilejší postava tohoto seriálu, baby Yoda.

Mandalorian: Tvůrci už připravují třetí sérii, která opět dorazí na Disney+

Většina traileru nám ale jinak představuje hlavně zmiňované rozhovory, kterých se účastní například Pedro Pascal  , Gina Carano  , Taika Waititi   nebo Bryce Dallas Howard  . První díl dorazí na den Star Wars, zbylé pak uvidíme na týdenní bázi podobně, jako tomu bylo u první řady samotného seriálu Mandalorian.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: