Avengers: Původní koncept Ultrona byl hrozivější a expresivnější něž finální verze ve filmu

28. 4. 2020 13 077×28 světlý/tmavý vzhled

Už je to sice nějaký ten pátek, co jsme poprvé mohli vidět film Avengers: Age of Ultron 73 %, nic to ale nemění na tom, že i po pěti letech stále existují skryté detaily k tomuto snímku. Hlavním nepřítelem ikonických hrdinů se v tomto případě stal Ultron a právě jeho vzhledu se týká nedávno odhalený koncept.

Foto: Disney

Ultron svým způsobem představoval jistou zvrácenou verzi Tonyho Starka, bohužel ale nedokázal zaujmout diváky tak, jak tvůrci doufali. Jeho vystoupení působilo nevýrazně a nakonec byl spolknut světem MCU a my už  ho nikdy znovu neviděli. Koncepty odhalené na Instagramu Phila Saunderse nám umožňují spatřit jeden z původních návrhů této postavy a dost možná jde o verzi, co by dokázala fanoušky zaujmout o něco více.

Tato podoba totiž působí hrozivěji a dává větší prostor pro vyjádření emocí v Ultronově robotické tváři. Co stálo za finálním rozhodnutím studia Marvel není známo, ale jednou z možností může být i to, že chtěli podtrhnout jeho chladnost a bezcitnost.

Strážci Galaxie: Odhalené koncepty ukazují, jak původně měly vypadat Gamora a Mantis

Svět Marvelu se jinak momentálně těší celkem velké pozornosti, produkce sice stále stojí kvůli epidemii koronaviru, ale na druhou stranu se s námi tvůrci podělili o více konceptů, než kdy dříve.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: