Strážci Galaxie se měli původně v Infinity War ukázat jenom krátce, odhalil James Gunn

25. 4. 2020 2 479×14 světlý/tmavý vzhled

Režisér James Gunn   je během koronavirové epidemie velmi aktivní na svém twitterovém účtu, kde sdílí řadu zajímavostí nejen o své sérii Strážci Galaxie. Nedávno kupříkladu prozradil, že se parta vesmírných hrdinů původně měla v Infinity War 86 % objevit jen krátce. Tvůrci zprvu plánovali pouze cameo.

Foto: Falcon

Příběh třetích Avengers se zjevně začal víc rýsovat zhruba v době, kdy Gunn pracoval na scénáři Strážců Galaxie 2. Z nich mimochodem režisér v jiném tweetu vypíchl reakci Kraglina na Yonduův zářivý pohřeb. Podle něj jde možná o nejsilnější moment v celém filmu.

Gunn také prozradil, proč měla Rocketova bomba více tlačítek, než jedno. Mýval ji prý chtěl v případě potřeby použít i jako zbraň.

Že je Ego Star-Lordovým otcem a zavraždil hrdinovu matku skrze nádor, plánoval tvůrce od samého začátku. Svědčí o tom prý slova Meredith Quill v prvním díle 80 %, když žena svému synovi tvrdí, že byl jeho otcem anděl světla. O Star-Lordově povaze zase hodně svědčí, že hned po odhalení této vraždy střelil svého otce do obličeje.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: