Jurský park: T-Rex bez povšimnutí přišel o jeden zub a počasí hrálo tvůrcům do karet

26. 4. 2020 5 858×35 světlý/tmavý vzhled

Jurský park 86 % se pomalu, ale jistě blíží svému třetímu křížku a i po těchto dlouhých letech stále existují detaily, které unikly skoro každému, kdo tento film viděl. Něco málo z nich pak nedávno odhalil Joseph Mazzello  , který v tomto snímku ztvárnil malého Tima Murphyho.

Foto: Universal Pictures

Jedním takovým detailem je i příběh T-Rexova vylomeného zubu. O něm se v minulosti sice už trochu spekulovalo, ale až nyní opravdu víme, co se vlastně stalo. V rámci noční scény, kdy tento dinosaur prorazí hlavou plexisklo Exploreru totiž došlo k nečekanému problému.

T-Rex použil více síly než původně měl a kvůli tomu celkem komicky přišel i o jeden ze svých zubů. Když se tedy na tuto scénu podíváte pořádně, tak zjistíte, že mu z tlamy ční o tesák méně. Ne tak vtipným příběhem je pak i to, že bouře, která je sice příběhově nedílnou součástí filmu, není v některých chvílích uměle vytvořena.

Jurský svět: Nová fotografie ke třetímu dílu odhaluje návrat jedné klíčové postavy

V době natáčení totiž v dané lokalitě řádil opravdový hurikán. Během toho nejhoršího samozřejmě došlo k pozastavení produkce, ale Steven Spielberg   i tak dokázal pořídit několik záběrů, co se následně dostaly i do filmu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: