Už víme, kdy přesně se odehrává seriál o Cassianu Andorovi. Uvidíme v něm i postavu z prequelů

Datum vydání 27. 4. 2020Shlédnutí 1 849×Sdílení článku113Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Pomalu se k nám blíží den Star Wars a spolu s ním doufejme i slušná várka nových informací k projektům z předaleké galaxie. Už nyní pro vás ale máme oficiální potvrzení časové linie seriálu o Cassianu Andorovi   a také jsme zjistili, že se v něm objeví postava, kterou známe jak z původní, tak i z prequel trilogie.

Foto: Disney

Už nějakou dobu víme, že tento seriál bude zasazen před události filmu Rogue One 78 %, ale až nyní jsme se dozvěděli, kdy přesně se odehraje. Podle nejnovějších zpráv portálu StarWars se podíváme pět let před krádež plánů Hvězdy smrti. 

Tato doba je navíc zajímavější, než by se na první pohled mohlo zdát, jde totiž o období, kdy se začínají formovat Rebelové. Mimo jiné jde o stejný časový horizont, který nám představil seriál Povstalci 67 %, takže bychom se mohli dočkat i nějakých zajímavých propojení s jejich příběhem. 

A právě k tomu by mohla posloužit i čerstvě odhalená postava. Na scéně totiž uvidíme Mon Mothmu, velitelku aliance Rebelů, která se objevila i v Pomstě Sithů 87 %. Větší roli ale sehrála až později, kdy pomáhala s formováním boje proti Impériu. Znovu si ji zahraje Genevieve O'Reilly  .

Star Wars: Stará republika, Ahsoka Tano, nebo něco jiného? O čem by mohla být nová série?

Nově navíc víme, kdo se ujme scénáře, režie a dohledu nad tímto projektem. Půjde o Tonyho Gilroye  , který se podílel na scénáři Rogue One.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *