Nový obrázek z Ricka a Mortyho humorně odkazuje na Vetřelce a Promethea

27. 4. 2020 1 644×9 světlý/tmavý vzhled

Rick a Morty 91 % se už tento týden vrátí na scénu se svými šílenými dobrodružstvími. Podle odhalených názvů příštích pěti epizod to vypadá, že si každá z nich bude tak trochu utahovat z nějakého filmového fenoménu a právě k této příležitosti vydalo IGN exkluzivní snímek k jednomu z plánovaných dílů.

Foto: IGN/Adult Swim

Konkrétně jde o ten sedmý, který nese název Promortyus. Na obrázku můžeme vidět Ricka a Mortyho, jak nesou místní verzi vetřelčích vajec a na obličeji mají buďto sofistikovanou masku proti facehuggerům, nebo jsou jimi už infikováni a čeká nás ještě něco šílenějšího.

Oficiální synopse této epizody pak zní: „Mazej z mýho ksichtu chlape.“ To samozřejmě není zrovna mnoho k tomu, abychom věděli, co nás čeká, ale jak známe Ricka, tak nám určitě prozradí, co si myslí o vědcích pracujících bez potřebných ochranných pomůcek.

Rick a Morty: Názvy zbylých dílů čtvrté série si utahují z Vetřelce, Star Wars nebo třeba Batmana

Šestý díl si odbude svou premiéru už tento víkend v neděli a Promortyus tedy dorazí 10. května. Pokud by se vám nechtělo čekat na další epizodu celý týden, tak už 8. května přiletí na Zemi rodinka mimozemšťanů v seriálu Solar Opposites  , na něm pracuje i Justin Roiland  , jeden z tvůrců Ricka a Mortyho.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: