Star Wars: Rey si mohla nasadit přilbu Kyla Rena. Dabérka Ahsoky zprvu čelila odporu fanoušků

27. 4. 2020 3 361×718 světlý/tmavý vzhled

Už trailery Vzestupu Skywalkera 62 % naznačovaly, že by Rey mohla ve snímku odpadnout k Temné straně Síly. Nakonec se to nestalo, v průběhu času jsme se však dočkali hned několika vizuálních konceptů temné verze hlavní hrdinky. Nejnovější obrázek pak Rey ukázal, jak si nasazuje přilbu Kyla Rena.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adam Brockbank (@brockbankadam) on

Za zmínku stojí zejména žluté oči protagonistky, které prozrazují vliv Temné strany.

Herečka Ashley Eckstein  , která pro seriály Klonové války 77 % a Povstalci 67 % nadabovala Ahsoku Tano, mezitím promluvila o svých zkušenostech s fanoušky Star Wars. Mnozí z nich prý zprvu cítili k Ahsoce odpor, když se postava poprvé objevila na scéně.

Foto: Disney

Trnem v oku prý byla některým i hereččina předchozí práce pro Disney Channel. Eckstein si prý dovolila chvíli smutku, stále však zůstala přesvědčená, že její postava má smysl. To se podle tvůrce Dava Filoniho   ukázalo posléze, když si Ahsoka postupně našla cestu do srdcí fanoušků. Přitom i charakterově dozrála.

Zasloužili si Jediové skončit? Zkoumáme odvrácenou tvář ochránců míru v galaxii

Eckstein prý také byla velmi smutná, když se dozvěděla, že Klonové války v roce 2013 předčasně skončí. Nakonec však mohla postavu ztvárňovat i nadále díky seriálu Povstalci.

Filoni zase zmínil zajímavou paralelu mezi Ahsokou a Maulem. Zatímco se Maul rozešel se způsoby Sithů, Ahsoka se zase ocitla v deziluzi z řádu Jediů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (7 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: