Star Wars: Ani Mark Hamill nedokáže vysvětlit skulinu v příběhu, která se týká R2-D2

28. 4. 2020 16 811×2139 světlý/tmavý vzhled

Sága Skywalkerů nabídla po většinu času celkem konzistentní příběh, ve kterém se nenachází příliš mnoho nesmyslů. I přesto se čas od času objeví nějaký poznatek, který přinese těžkou chvíli každému, a to včetně samotných hvězd světa Star Wars. Tentokrát se takovou drobnou obětí stal sám Mark Hamill  

Foto: Disney

Jeden z fanoušků totiž na Twitteru podotkl, že R2-D2 je součástí celého příběhu a vždy se nějakým způsobem dokázal vyhnout vymazání paměti. Proč tedy Lukovi neprozradil, že Darth Vader je jeho otcem, když v té době působil po boku Anakina i Obi-Wana a měl by tedy vědět vše o pádu Republiky a vzniku Impéria? Mark Hamill se k tomu vyjádřil následovně:

Přečetl jsem si tento tweet, dlouho a tvrdě o něm přemýšlel… nakonec jsem ale pokrčil rameny a odešel.

Svůj komentář pak doplnil i hashtagem, kterým jen utvrdil fanoušky, že nedokáže najít žádnou možnou odpověď. Opravdu ale neexistuje žádné logické vysvětlení? My pro vás možná jedno máme.

Star Wars: Stará republika, Ahsoka Tano, nebo něco jiného? O čem by mohla být nová série?

Pokud budeme brát v potaz jen to, co R2-D2 opravdu viděl, tak by vlastně neměl vědět, že Darth Vader a Anakin Skywalker jsou ve skutečnosti jednou a tou samou postavou. Nikdy se totiž neúčastnil konverzace, která by to tvrdila a Mustafar opustil spolu s Obi-Wanem, tedy v přesvědčení, že Anakin padl. R2 rozhodně necítí Sílu, takže nemohl vědět, že jeho bývalý majitel stále žije.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (21 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: