Daisy Ridley má v hledáčku první roli po skončení své cesty světem Star Wars

28. 4. 2020 6 622×112 světlý/tmavý vzhled

Daisy Ridley   se sice proslavila hlavně díky své roli ve světě Star Wars, ale i mimo předalekou galaxii ukázala, že má co nabídnout. V průběhu práce na závěrečné trilogii ságy Skywalkerů ale neměla zrovna příliš času na to, aby odskočila k jiným projektům, a tak se dočkala jen dalších dvou větších rolí.

Foto: Robert Deustch/USA TODAY

Vražda v Orient expresu 70 % patří mezi celkem vydařené projekty a dala jí možnost se objevit po boku Johnnyho Deppa  , Michelle Pfeiffer   nebo Judi Dench  . Pak přišlo romantické drama Ophelia 61 %, kde ztvárnila titulární postavu, ale tento snímek příliš valného ohlasu nesklidil.

Tentokrát by se ale podle portálu Deadline mohla objevit v hlavní roli kriminálního thrilleru s názvem The Ice Beneath Her. Ten je adaptací knižní předlohy od švédské spisovatelky Camilly Grebe. Podle dosavadních informací je atmosférou silně přirovnáván například k Dívce ve vlaku 66 %.

Ještě během svého působení v předaleké galaxii se pak Daisy upsala k dalšímu snímku podle knihy. Chaos Walking   představuje antiutopický příběh odehrávající se na čerstvě kolonizované planetě nazvané Nový svět. V tomto filmu mimo jiné uvidíme i Toma Hollanda  .

Star Wars: Daisy Ridley prozradila, jak odlišně vnímala reakce fanoušků na Vzestup Skywalkera

Překonat roli Rey nebude zrovna jednoduché, ale i tak má před sebou ještě dlouhou kariéra, která by zvláště v jejím případě mohla být bohatá na velmi zajímavé projekty.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: