Scarlett Johansson nebyla první volbou pro Black Widow. Není ale jediným Avengerem s tímto osudem

28. 4. 2020 11 175×28 světlý/tmavý vzhled

Scarlett Johansson   se vryla do srdcí fanoušků už během svého prvního působení v roli Natashy Romanoff, když nám tuto postavu představila v druhém Iron Manovi 73 %. Dnes si už asi nikdo nedokáže představit, že by postavu Black Widow hrál někdo jiný, než právě ona. Pravdou ale je, že nefigurovala na první příčce seznamu.

Foto: Disney

Už nějakou dobu se ví, že studio Marvel chtělo v této roli obsadit Emily Blunt  , ta roli odmítla a nakonec tedy došlo na Scarlett. V nedávném rozhovoru pro Parade ale prozradila, že je vlastně vděčná za to, jakým způsobem se k této roli dostala.

Nejlepší telefonát, jaký můžete dostat je poté, co vás nejdřív odmítnou a následně to získáte. Víc si toho vážíte. Vlastně jsem si udělala kariéru založenou na tom, že jsem byla až ta druhá.

Nejen Black Widow ale mohla vypadat jinak. V případě Dona Cheadla   je celkem očividné, že nešlo o první volbu, protože postavu Jamese Rhodese v prvním Iron Manovi 82 % ani nehrál, ale i samotný Tony Stark mohl nosit tvář někoho jiného.

Studio Marvel totiž v té době Robertu Downeymu Jr.   příliš nevěřilo, jeho pověst tehdy nebyla zrovna pozitivní a dosti zaváněla drogami a alkoholem. Jon Favreau   se za něj ale postavil a nakonec pro něj tuto roli vybojoval.

Avengers: Nepoužitá scéna pro Endgame ukazuje brutálnější verzi smrti Black Widow

Natasha Romanoff se stala nedílnou součástí týmu Avengerů, ale i přes oblíbenost mezi fanoušky si na svůj samostatný snímek musela počkat de facto nejdéle ze všech. Pokud vše půjde podle plánu, tak se konečně dočká ještě letos, premiéra snímku Black Widow   je zatím plánována na 5. listopadu 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: